h

Verkiezingscampagne draait op volle toeren

7 maart 2014

Verkiezingscampagne draait op volle toeren

Met nog twaalf dagen te gaan tot aan de gemeenteraads-verkiezingen draait de SP-verkiezingscampagne op volle toeren. Inmiddels zijn praktisch alle huishoudens in Nijmegen van een verkiezingsfolder voorzien en zijn onze vrijwilligers al niet meer uit het straatbeeld weg te denken. De vele positieve reacties geven ons goede hoop dat Nijmegen op 19 maart kiest voor een socialere stad!

Tot die tijd gaat de Nijmeegse SP hard door met een knallende verkiezingscampagne. Onze vrijwilligers gaan de deuren en markten langs en zijn tevens te vinden bij de verkiezingskramen in het centrum en bij winkelcentrum Dukenburg. De kandidaten van de SP kunt u natuurlijk ook in actie zien tijdens de verkiezingsdebatten. 
 
Heeft u een vraag voor de SP of wilt u meehelpen met de campagne? Laat het ons weten via nijmegen@sp.nl
 

 

Reactie toevoegen

U bent hier