nijmegen.sp.nl

Homepage SPNijmegen

Zoeken in Nijmegen

hulpdienst nijmegen 0243229388

SP Nijmegen :: Home

zaterdag 6 februari 2010

Kraambericht

Hoort bij: Algemeen, Gemeenteraad 2010 door redactie om 18:21 uur

Zoals elke zaterdag was ook de SP weer te vinden in de stad. Met nog 25 dagen te gaan tot de verkiezingen merken we dat het steeds drukker wordt. Steeds meer andere partijen gaan de straat op om stemmers te werven.

Bij de SP-kraam konden mensen vandaag al een stem uitbrengen. Via een speciale stemmen-meter werd het publiek deze week naar hun mening gevraagd over de bibliotheken.

Op de stelling “Bezuinigingen op de wijkbibliotheek terugdraaien” antwoordden 68 voorbijgangers ja. Slechts 18 mensen vonden dat er bezuinigd kan worden op de wijkfilialen van de bieb.


De eindstand van de stelling.


SP-lijsttrekker Hans van Hooft

Vanaf vandaag is ook bij Winkelcentrum Dukenburg elke zaterdag tot aan de verkiezingen een SP-kraam te vinden. Kom langs voor een folder, sponsje of een stemadvies!


Gelderse SP-fractievoorzitter Eric van Kaathoven kwam ook een handje helpen!

Reageren? »

Reageren?

RSS-feed voor reacties op dit bericht. TrackBack URI

Geef een reactie

35 queries. 0,523 seconden. Powered by WordPress

STOP DE AFBRAAK!

Volg ons

SP Nijmegen op Twitter SP Nijmegen op facebook SP Nijmegen op Hyves SP Nijmegen op YouTube

SP Nieuws
1 voor allen

Teken ook het manifest
‘1 voor allen’



Vroeg of laat
SP-TV
top

www.sp.nl | Partij | Afdelingen | Nieuws | Agenda | SP.TV | Publicaties | Shop | Inter@ctie | Contact | Lid worden | Opzeggen

© SP 1996-2012